Comarch ERP e-Sklep to narzędzie do prowadzenia sprzedaży internetowej. Oferowane jest w wersji stacjonarnej do instalacji na własnym serwerze oraz w wersji usługowej. Oprogramowanie w wersji usługowej w całości funkcjonuje w chmurze Comarch, oznacza to że dostępne jest z każdego miejsca i z każdego komputera  oraz urządzenia mobilnego. Wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarka internetowa.

sync


Integracja z systemami Comarch ERP

Integracja z Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL pozwala w szybki sposób eksportować towary do sklepu, sprawnie zarządzać stanami magazynowymi, oraz sprawnie obsługiwać zamówienia. Jest to jedyne oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z popularnymi na rynku systemami Comarch ERP. Dzięki temu sprzedaż jest łatwiejsza i automatyczna.
Mobilny sklep

Platforma Comarch ERP e-Sklep jest dodatkowo zoptymalizowana pod przeglądarki na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony). Dzięki specjalnie przygotowanemu interfejsowi, klienci mogą dokonywać bez trudu zakupów nie tylko na najnowszych, ale i na tych nieco starszych urządzeniach przenośnych. Funkcjonalność ta jest niezwykle cenna zwłaszcza w przypadku branż gdzie zakupy dokonywane są pod wpływem impulsu, a dostępność sklepu staje się czynnikiem najważniejszym.
Powiadomienia SMS

Dzięki integracji Comarch ERP e-Sklep z systemem SerwerSMS, właściciele sklepów mają możliwość wysyłania powiadomień o zrealizowanym zamówieniu do swoich Klientów. Dzięki tej funkcjonalności szybko mogą podnieść jakość obsługi Klienta, która szybko może przełożyć się na wzrost zamówień.
eskep-mobilny

loga

allegro i wszystko.pl

Integracja z dużymi serwisami handlowymi - dzięki integracji z takimi portalami jak Allegro czy wszystko.pl możliwe jest szybkie wejście na internetowy rynek oraz stałe zwiększanie swoich dochodów dzięki dodatkowym kanałom sprzedaży. Kolejnym atutem jest fakt, że aukcje na Allegro można wystawiać w bardzo łatwy sposób, a towary w serwisie Wszystko.pl dodają się w pełni automatycznie i co ważne, zupełnie za darmo.Porównywarki cen

Dobrym sposobem na promocję sklepu internetowego jest obecność w porównywarkach cen. Są to serwisy, które zestawiają ze sobą ceny tych samych produktów w różnych sklepach internetowych. Comarch ERP e-Sklep zapewnia prostą integrację z największymi na rynku porównywarkami cen: Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Nokaut, Radar, okazje.info, sklepy24.pl.Płatności

Dodatkowe integracje - sklep internetowy nigdy nie będzie niezależną jednostką działającą w Internecie. Do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje szeregu integracji m.in. z systemami płatności, firmami kurierskimi, systemami porównywania cen czy z systemami ocen Klientów. Comarch ERP e-Sklep posiada kilkanaście integracji z najpopularniejszymi dostępnymi w Polsce usługami dla branży e-commerce.


Łatwa edycja wyglądu sklepu

Łatwa edycja grafiki - możliwa jest dzięki mechanizmom pozwalającym zmieniać wygląd sklepu na kilka sposobów. Od najprostszej metody "przeciągnij i upuść" bezpośrednio na stronie sklepu przez import gotowych szablonów graficznych po wielozadaniowe edytory CSS, dzięki którym możliwa jest prawie nieograniczona modyfikacja wyglądu sklepu.


Szablony wg. Twoich upodobań

Szata graficzna, szczególnie sklepu internetowego jest bardzo ważna - zachęcający i pobudzajacy wyobraźnię, bądz klasyczny, czysty i czytelny wygląd z pewnością przyciągą klientów, a napewno uprzyjemnia zakupy, zachęcają do ponownego odwiedzenia Twojego e-Sklepu. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem oraz przygotowaniem szablonu dla Comarch ERP e-Sklep. Cały wygląd sklepu zostaje przygotowany wedłóg Twojego życzenia, jednocześnie podpowiadamy co się sprawdza,
a z czego lepiej rezygnować. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szaty graficznej e-Sklepu info(at)esta.com.pl
szblon-esklep3

facebook shop

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce, który każdego dnia rośnie w siłę, czego dowodem jest powiększająca się liczba jego użytkowników. Jeśli internauta spędza w tym serwisie codziennie średnio 55 minut, dlaczego nie pozwolić mu znaleźć Twojego e-sklepu, umożliwić mu zapoznanie się z ofertą i przekonać go do zakupu. Od wersji 5.5 Comarch ERP e-Sklep umożliwia uruchomienie sklepu wewnątrz serwisu Facebook. Sklep na Facebooku posiada pełną funkcjonalność sklepu internetowego, dzięki czemu cała oferta produktowa sklepu jest prezentowana na Facebooku. Uruchamiając Facebook shop jesteś o krok przed konkurentami i zaczynasz sprzedaż tam, gdzie internauci spędzają najwięcej czasu!

pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie - jest jednym z najważniejszych elementów o jakie powinien zadbać każdy sklep internetowy po zbudowaniu oferty. Zadbaliśmy o to, żeby nasze oprogramowanie było zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek takich jak Google. Regularnie wprowadzamy kolejne udoskonalenia dostosowując się do zmiennych warunków. Dzięki temu sklepy oparte o Comarch ERP e-Sklep łatwiej trafiają na pierwsze strony wyników wyszukiwania.


ESTA Spółka Cywilna
Raciborska 8
44-100 Gliwice
   
tel. (32) 231-31-68
fax (32) 797-13-48
Rozwiązania dla firm
 • Oprogramowanie
 • Outsourcing IT
 • Serwery
 • Sprzęt komputerowy
 • Centrum Pobierania
Dla sklepów/hurtowni
 • Oprogramowanie
 • Kasy fiskalne
 • Sprzęt fiskalny
 • Serwis i przeglądy
 • Centrum Pobierania
Sklep internetowy
 • Promocje
 • Kasy fiskalne
 • Sprzęt fiskalny
 • Oprogramowanie
 • Dostawa/płatności